Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Gmina Miasta Wejherowa
System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

Kierunek na pracę - wzmocnienie mobilności na pomorskim rynku pracy

Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. rozpoczyna realizację projektu: 

„Kierunek na pracę - wzmocnienie mobilności na pomorskim rynku pracy”

realizowanym przez Województwo Pomorskie - Wojewódzki Urząd Pracy w Gdańsku w ramach Działania 6.1. Poprawa dostępu do zatrudnienia oraz wspieranie aktywności w regionie Poddziałanie 6.1.1 Wsparcie osób pozostających bez zatrudnienia na regionalnym rynku pracy Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki

Celem projektu jest wsparcie w podjęciu i utrzymaniu zatrudnienia 1000 osób gotowych podjąć pracę poza dotychczasowym miejscem zamieszkania poprzez zastosowanie instrumentów ułatwiających mobilność geograficzną na regionalnym rynku pracy.

Projekt stanowi odpowiedź na potrzebę wsparcia mobilności wewnątrzregionalnej celem lepszego wykorzystania miejsc pracy w województwie pomorskim i wyrównywania szans na zatrudnienie mieszkańców z różnych jego rejonów. Skierowanie działań wspierających mobilność na obszary charakteryzujące się wysokim poziomem bezrobocia ma przyczynić się do lepszego zagospodarowania niewykorzystanych zasobów pracy skoncentrowanych na terenach pozametropolitalnych i wiejskich.

Projekt realizowany jest przez Województwo Pomorskie - Wojewódzki Urząd Pracy w Gdańsku w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Priorytet VI Rynek pracy otwarty dla wszystkich, Działanie 6.1 Poprawa dostępu do zatrudnienia oraz wspieranie aktywności w regionie, Pddziałanie 6.1.1 Wsparcie osób pozostających bez zatrudnienia na regionalnym rynku pracy.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

 

Więcej informacji na stronie http://www.kieruneknaprace.eu/

oraz osobiście w punkcie Regionalnego Centrum Aktywizacji Zawodowej w Wejherowie ul. Judyckiego 11 ( CH Nanice - I piętro) tel 730 127 545 email: wejherowo.parr@kieruneknaprace.eu

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Wojciech Dzieliński 06-11-2013 14:53
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: 06-11-2013
Ostatnia aktualizacja: - 06-11-2013 14:53