herb BIP - Gmina Miasta Wejherowa

www.wejherowo.pl

Opracowanie dokumentacji projektowej bezkolizyjnego powiązania drogowego łączącego północną i południową część miasta Wejherowa z drogą krajową numer 6 wraz z obiektami mostowymi

Zgodnie z art. 39 ust. 6a ustawy z dnia 21 marca 1985r. o drogach publicznych (tekst jednolity: Dz. U. 2007r. Nr 19 poz. 115 z późn. zm.) Prezydent Miasta Wejherowa jako zarządca drogi zawiadamia o zamiarze rozpoczęcia:

„Opracowanie dokumentacji projektowej bezkolizyjnego powiązania drogowego łączącego północną i południową część miasta Wejherowa z drogą krajową numer 6 wraz z obiektami mostowymi” - zakres opracowania został przedstawiony na poniższym załączniku graficznym.

W związku z powyższym strony zainteresowane udostępnieniem kanału technologicznego mogą składać wnioski na adres: Urząd Miejski w Wejherowie pl. J. Wejhera 8 84-200 Wejherowo.

Jednocześnie zarządca drogi informuje, że zgodnie z ust. 6b ww. ustawy:

Przedmiot, który zgłosi zainteresowanie udostępnieniem przez zarządcę drogi kanału technologicznego, a następnie po jego wybudowaniu nie złoży oferty, jest obowiązany zwrócić zarządcy drogi koszty wybudowania kanału technologicznego, o ile nie udostępniono tego kanału innym podmiotom.”

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Wojciech Dzieliński 15-11-2012 12:26
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: 15-11-2012
Ostatnia aktualizacja: - 15-11-2012 12:26