Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Gmina Miasta Wejherowa
System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

Opracowanie dokumentacji projektowej połączenia drogowego ulicy Sucharskiego z drogą krajową nr 6 - "Węzeł Działki" w Wejherowie.

Zgodnie z art. 39 ust. 6a ustawy z dnia 21 marca 1985r. o drogach publicznych (tekst jednolity: Dz. U. 2007r. Nr 19 poz. 115 z późn. zm.) Prezydent Miasta Wejherowa jako zarządca drogi zawiadamia o zamiarze rozpoczęcia:

„Opracowania dokumentacji projektowej połączenia drogowego ulicy Sucharskiego z drogą krajową nr 6 - „Węzeł Działki” w Wejherowie” - zakres opracowania został przedstawiony na poniższym załączniku graficznym.( w załączniku)

W związku z powyższym strony zainteresowane udostępnieniem kanału technologicznego mogą składać wnioski na adres: Urząd Miejski w Wejherowie pl. J. Wejhera 8 84-200 Wejherowo.

Jednocześnie zarządca drogi informuje, że zgodnie z ust. 6b ww. ustawy:

Przedmiot, który zgłosi zainteresowanie udostępnieniem przez zarządcę drogi kanału technologicznego, a następnie po jego wybudowaniu nie złoży oferty, jest obowiązany zwrócić zarządcy drogi koszty wybudowania kanału technologicznego, o ile nie udostępniono tego kanału innym podmiotom.”

Załączniki do pobrania

Pobierz Rozpakuj
Pobierz spakowane pliki Rozpakuj pliki i pobierz

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Wojciech Dzieliński 15-11-2012 12:25
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: 15-11-2012
Ostatnia aktualizacja: Wojciech Dzieliński 29-11-2012 08:58