Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Gmina Miasta Wejherowa
System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

Ankieta dotycząca zapotrzebowania użytkowników na usługi: telefonii stacjonarnej, Internetu szerokopasmowego oraz bezpłatnego lub za cenę niższą niż cena rynkowa Internetu, świadczonego w miejscach publicznych za pośrednictwem hotspotów

W związku z prowadzonymi w Urzędzie Komunikacji Elektronicznej, zwanym dalej: „UKE", pracami związanymi z weryfikacją i aktualizacją danych zawartych w dostępnych na stronie UKE od dnia 12 lutego 2009 r. mapach popytu, dalej zwanych „mapami", Wojewoda Podkarpacki zwraca się z uprzejmą prośbą do zainteresowanych, o wypełnienie ankiety na temat potrzeb użytkowników w zakresie dostępu do usług telefonii stacjonarnej, Internetu szerokopasmowego oraz dostępu do usługi bezpłatnego lub za opłatę niższą niż cena rynkowa Internetu, świadczonego w miejscach publicznych za pośrednictwem hotspotów.

Przedmiotowa ankieta jest dostępna na stronie internetowej UKE www.uke.gov.pl.
Można ją wypełnić elektronicznie, do czego serdecznie zachęcamy.

Dane mogą być przekazywane również:
• listownie na adres: Urząd Komunikacji Elektronicznej Departament Detalicznego Rynku Telekomunikacyjnego, ul. Kasprzaka 18/20, 01-211 Warszawa, lub
• drogą elektroniczną - mailem na adres: mapa@uke.gov.pl;

Przedmiotowa ankieta ma na celu zapewnienie wzrostu dostępności usług telefonii stacjonarnej oraz Internetu szerokopasmowego dla społeczeństwa, jak również podnoszenie świadomości społecznej w zakresie możliwości korzystania z bezpłatnego lub za opłatę niższą niż cena rynkowa dostępu do Internetu.

Każda wypełniona i przesłana do UKE ankieta (czy to na piśmie, czy też w formie elektronicznej), zawierająca informację o zapotrzebowaniu na wspomniane powyżej usługi, znajdzie swoje odzwierciedlenie w mapach popytu i będzie stanowiła cenną informacją o obszarach, gdzie popyt na te usługi istnieje i pomimo dynamicznie rozwijającego się z roku na rok polskiego rynku telekomunikacyjnego - jest on w dalszym ciągu niezaspokojony.

W przypadku pytań lub wątpliwości proszę kontaktować się z pracownikami Urzędu Komunikacji Elektronicznej pod numerem: (22) 53 49 182.

Załączniki do pobrania

Pobierz Rozpakuj
Pobierz spakowane pliki Rozpakuj pliki i pobierz

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Wojciech Dzieliński 07-11-2012 10:06
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: 07-11-2012
Ostatnia aktualizacja: - 07-11-2012 10:06