Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Gmina Miasta Wejherowa
System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

OBWIESZCZENIE PREZYDENTA MIASTA WEJHEROWA o przystąpieniu do sporządzenia zmiany studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego miasta Wejherowa

OBWIESZCZENIE

PREZYDENTA MIASTA WEJHEROWA

o przystąpieniu do sporządzenia zmiany studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego miasta Wejherowa.

Na podstawie art. 11 pkt 1 ustawy z dnia 27 marca 2003 r. o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym / Dz. U. Nr  80, poz. 717 z późniejszymi zmianami / zawiadamiam o podjęciu przez Radę Miasta Wejherowa Uchwały:

  • Nr  Vk/XXXII/344/2009 z dnia 17 marca 2009 roku w sprawie przystąpienia do sporządzenia zmiany studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego miasta Wejherowa.

Zainteresowani mogą składać wnioski do wyżej wymienionej zmiany studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego, obejmującej obszar w ciągu drogi krajowej nr 6, wzdłuż ulicy Gdańskiej i I Brygady Pancernej W. P. oraz w północnej części Śródmieścia.

Wnioski należy składać na piśmie w Urzędzie Miejskim , 84-200 Wejherowo, ul. Plac Jakuba Wejhera 8 w terminie do dnia 21.08.2009 roku.

Wniosek powinien zawierać  nazwisko, imię, nazwę i adres wnioskodawcy, przedmiot wniosku oraz oznaczenie nieruchomości, której dotyczy.

 

                                                            Prezydent Miasta Wejherowa

                                                        Krzysztof Hildebrandt

Załączniki do pobrania

Pobierz Rozpakuj
Pobierz spakowane pliki Rozpakuj pliki i pobierz

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Natalia Borkowska-Mudlaff 11-07-2012 10:23
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: 11-07-2012
Ostatnia aktualizacja: Natalia Borkowska-Mudlaff 11-07-2012 10:24