Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Gmina Miasta Wejherowa
System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

Informacje dotyczące rejestru działalności regulowanej w zakresie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości [Aktualne]

Informacje dotyczące rejestru działalności regulowanej w zakresie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości [Aktualne]

 

            Wydział Inwestycji, Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska Urzędu Miejskiego w Wejherowie przypomina, że zgodnie z art. 9c ustawy z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (tekst jednolity Dz. U. z 2013 r. poz. 1399 z późn. zm.) przedsiębiorca odbierający odpady komunalne od właścicieli nieruchomości jest obowiązany do uzyskania wpisu do rejestru działalności regulowanej w zakresie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości.

Prowadzenie rejestru działalności regulowanej w zakresie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości z terenu miasta Wejherowa oraz sprawozdawczość wynikającą z ww. ustawy przejął od Prezydenta Miasta Wejherowa Komunalny Związek Gmin „Dolina Redy i Chylonki” w Gdyni.

 

W związku z powyższym wnioski o wpis do rejestru działalności regulowanej w zakresie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości należy kierować do:

Komunalnego Związku Gmin „Dolina Redy i Chylonki”

ul. Konwaliowa 1

81-651 Gdynia

tel. 58 624-66-11, 58 624-45-99,

e-mail: dgo@kzg.pl

www.kzg.pl

     

Jednocześnie przypominamy przedsiębiorcom prowadzącym działalność w zakresie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości o obowiązku przekazywania Komunalnemu Związkowi Gmin „Dolina Redy i Chylonki” w Gdyni sprawozdania kwartalnego, w terminie do końca miesiąca następującego po kwartale, którego sprawozdanie dotyczy.

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Paweł Thiel 10-09-2014 11:24
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: 10-09-2014
Ostatnia aktualizacja: - 10-09-2014 11:24