Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Gmina Miasta Wejherowa
System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

INWENTARYZACJA ŹRÓDEŁ NISKIEJ EMISJI

INWENTARYZACJA ŹRÓDEŁ NISKIEJ EMISJI

 

Gmina Miasta Wejherowa realizuje program „KAWKA – Likwidacja niskiej emisji wspierająca wzrost efektywności energetycznej i rozwój rozproszonych odnawialnych źródeł energii”, współfinansowany przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

W celu prawidłowej realizacji programu niezbędne jest wykonanie inwentaryzacji oraz stworzenie szczegółowej bazy danych o obiektach na terenie miasta Wejherowa, ze szczególnym uwzględnieniem źródeł niskiej emisji.

W ramach prowadzonej inwentaryzacji wyznaczeni przez Fundację Poszanowania Energii w Gdańsku ankieterzy, posługujący się stosownymi upoważnieniami Prezydenta Miasta Wejherowa, we wrześniu i październiku bieżącego roku będą odwiedzać właścicieli i zarządców budynków mieszkalnych, handlowych i usługowych oraz zakładów przemysłowych znajdujących się na terenie Wejherowa. Celem tych wizyt będzie pozyskanie informacji koniecznych do utworzenia bazy danych w formie prawidłowo wypełnianych ankiet.

Prosimy o życzliwość i pomoc w przeprowadzeniu tej akcji.

Poprawne i rzetelne wypełnienie ankiet będzie gwarancją dobrego przygotowania inwentaryzacji źródeł niskiej emisji na terenie miasta Wejherowa oraz sporządzenia wiarygodnej bazy danych.

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Wojciech Dzieliński 31-07-2014 09:05
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: 31-07-2014
Ostatnia aktualizacja: - 31-07-2014 09:05