herb BIP - Gmina Miasta Wejherowa

www.wejherowo.pl

INWENTARYZACJA ŹRÓDEŁ NISKIEJ EMISJI

INWENTARYZACJA ŹRÓDEŁ NISKIEJ EMISJI

 

Gmina Miasta Wejherowa realizuje program „KAWKA – Likwidacja niskiej emisji wspierająca wzrost efektywności energetycznej i rozwój rozproszonych odnawialnych źródeł energii”, współfinansowany przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

W celu prawidłowej realizacji programu niezbędne jest wykonanie inwentaryzacji oraz stworzenie szczegółowej bazy danych o obiektach na terenie miasta Wejherowa, ze szczególnym uwzględnieniem źródeł niskiej emisji.

W ramach prowadzonej inwentaryzacji wyznaczeni przez Fundację Poszanowania Energii w Gdańsku ankieterzy, posługujący się stosownymi upoważnieniami Prezydenta Miasta Wejherowa, we wrześniu i październiku bieżącego roku będą odwiedzać właścicieli i zarządców budynków mieszkalnych, handlowych i usługowych oraz zakładów przemysłowych znajdujących się na terenie Wejherowa. Celem tych wizyt będzie pozyskanie informacji koniecznych do utworzenia bazy danych w formie prawidłowo wypełnianych ankiet.

Prosimy o życzliwość i pomoc w przeprowadzeniu tej akcji.

Poprawne i rzetelne wypełnienie ankiet będzie gwarancją dobrego przygotowania inwentaryzacji źródeł niskiej emisji na terenie miasta Wejherowa oraz sporządzenia wiarygodnej bazy danych.

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Wojciech Dzieliński 31-07-2014 09:05
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: 31-07-2014
Ostatnia aktualizacja: - 31-07-2014 09:05